Żurawie

Linia żurawi samochodowych HyvaCrane to wysokiej klasy sprzęt produkowany w najnowoczesniejszych fabrykach pod okiem wysokiej klasy specjalistów.


Poniżej przedstawiamy Państwu modele, znajdujące się w naszej ofercie. Jesli jestescie Państwo zainteresowani prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.

 

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo żurawie z serii:HYVA CRANE HA  Składa się ona z żurawi typu T z udźwigiem od 1 do 10 Tm

HYVA CRANE HB  Udźwig od 2,7 do 43,2 Tm. w przeciwieństwie do wersji HA, żurawie te mają wysięgnik przegubowy. LInia HB z udźwigiem do 8,1 Tm jest dostępna z opcją zdalnego sterowania.

 Zalety:

 - łatwość obsługi
 - doskonały wskaźnik ceny do jakości
 - zastosowanie stali o wysokiej wytrzymałości

HYVA CRANE HC  Udźwig od 9,8 do 74 Tm. podobnie jak wersja HB żurawie tej serii posiadają wysięgnik przegubowy.

 Zalety:

 - Standardowe sterowanie radiowe
 - Standard LAS: System zginania ramienia unoszącego
 - Standard TCU: moduł pełnej kontroli (Total Control Unit) od modelu HC151
 - Standardowo żurawie są również wyposażone w liczne funkcje specjalne:

 Extra Extension Speed - to specjalny zawór regeneracyjny, który ponownie wykorzystuje olej hydrauliczny w trakcie wydłużania ramienia, zapewniając wysoką szybkość bez pogorszenia bezpieczeństwa żurawia

 LCS: Lift Control System (system kontroli udźwigu) - zwiększa udźwig żurawia o 10%. Ponadto zmniejsza szybkość żurawia przy unoszeniu ładunków o ciężarze zbliżonym do maksymalnego udźwigu.

 LAS: System zginania ramienia unoszącego - dzięki przegubom ósemkowym udźwig żurawia jest stały we wszystkich położeniach wysięgnika

Skontaktuj się z nami!

AMP Nadwozia

tel: mobile: + 48 662-680-662

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

centrala: ul. Przechodnia 3a, 26-500 Szydłowiec

zakład prod.: ul. Brzozowa 5, 26-065 Piekoszów

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK