Samowyładowcze

ZABUDOWY SAMOWYŁADOWCZE TYLNOZSYPOWE ORAZ Z WYWROTEM TRÓJSTRONNYM dla pojazdów o DMC 3,5-26t

Szanowni klienci,

Jako Zakład Adaptacji Pojazdów pragniemy przedłożyć Państwu ofertę na zabudowy samowyładowcze w szerokiej gamie wymiarowej.
W naszej ofercie znajdują się produkty ultralekkie, wykonane z cienkościennych profili stalowych (stal konstrukcyjna S355) z burtami aluminiowymi lub stalowymi, produkty w całości wykonane z aluminium (stop AlMgSi 0,7) oraz ciężkie wywrotki stalowe dla pojazdów o DMC 7,5 - 12t i 12 - 26t. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiiałów i nowoczesnej technologii uzyskujemy maksymalnie duża wytrzymałość i odporność na zużycie eksploatacyjne naszych zabudów.

Każdy produkt wykonywany jest wg indywidualnych ustaleń z klientem w oparciu o założenia projektowe, anaizę masową i stateczność pojazdu, dokonaną przez naszych konstruktorów.

ULTRALEKKIE WYWROTKI W PEŁNI ALUMINIOWE:

 

        

 

 

 

W ofercie posiadamy wywrotki do pojazdów o DMC 3,5 - 26t

Każdy produkt posiada pełnoprawna gwarancję na okres 12-24 m-cy                                            p1130166

 

CHARAKTERYSTYKA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ:


Wywrotka trójstronna o lekkiej konstrukcji przeznaczona do montażu na podwoziach 2 osiowych o DMC od 3,5 do 18t, bardzo uniwersalna, gdyż w większości przypadków zarówno burty boczne jak i burta tylna mogą być uchylane zarówno w osi górnej jak i dolnej a konstrukcja zawiasów umożliwia w razie potrzeby bardzo łatwy ich demontaż. Podłoga wykonana jest z blachy 18G2A lub blachy trudnościeralnej (na życzenie), natomiast burty boczne wykonane są z blachy profilowanej lub profili aluminiowych. Sterowanie wywrotem odbywa się pneumatycznie lub elektrycznie (w autach bez instalacji pneumatycznej)


SYSTEM PODNOSZENIA:

  • Siłownik hydrauliczny umieszczony centralnie w kołysce obrotowej,
  • Grupa zasilająca składa się z pompy zębatej połączonej z przystawką odbioru mocy lub pompa zasilana przez silnik elektryczny (powerpack),
  • Przybliżony czas podnoszenia skrzyni: 25 sekund.

WARUNKI UŻYTKOWANIA:

  • Transport materiałów lekkich,
  • Temperatura użytkowania układów hydraulicznych: –20°C ÷ +50°C,    


SPECYFIKACJA WYMIAROWA

Zabudowy wykonujemy zarówno pod wymiar indywidualnych preferencji klienta (zabudowy GERVASI) jak również w standardach przewidzianych przez producenta pojazdu bazowego zachowując przy tym wszelkie zasady projektowania konstrukcji nadwozi pojazdów użytkowych.

Skontaktuj się z nami!

AMP Nadwozia

tel: mobile: + 48 662-680-662

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

centrala: ul. Przechodnia 3a, 26-500 Szydłowiec

zakład prod.: ul. Brzozowa 5, 26-065 Piekoszów

ShoppingASEhandelASErhvervIndexDKServiceIndexDK